wtorek, czerwiec 07th, 2011 | Author: Kris


Dzięki publikacji Nauka Szczęścia będziesz mógł poznać sprawdzone i naukowo potwierdzone metody, jak być bardziej szczęśliwym, a także zapoznać się z technikami wykorzystywanymi w coachingu europejskim. Poradnik podejmuje tematykę szczęścia w sposób niecodzienny, a mianowicie opierając się na naukowych metodach. Opisuje sposoby, które mogą im pomóc w drodze do ich odwiecznego celu.

Nauka Szczęścia jest dla ludzi, którzy

 • nie wiedzą, od czego w ogóle zacząć bycie szczęśliwym;
 • chcą skutecznie pozbyć się złych myśli na swój temat;
 • chcą poczuć się lepiej we własnej skórze;
 • chcieliby poszukać sprawdzonych metod osiągania szczęścia.
Zadowolenie z życia nie jest w pełni zależne od czynników zewnętrznych, a radości życia (i cieszenia się nim) można się nauczyć. Ewa Nowińska pragnie dzięki swojej publikacji ułatwić czytelnikom samorozwój i samoświadomość. Uważa, że wiedza jest drogą do wolności i dlatego chciałaby podzielić się tym, czego nauczyła się w ciągu ostatnich lat: podczas studiów, podróży, dzięki nauce coachingu, Reiki, NLP.

Osoba, która sięgnie po tę publikację, odnajdzie w niej zbiór ćwiczeń praktycznych i wskazówek, które odnoszą się nie tylko do strefy intelektualnej (jak zaplanować własne szczęście), emocjonalnej (jak planować i wpływać na własne emocje), ale i duchowej (ćwiczenia z zakresu medytacji) oraz fizycznej (zalecenia dotyczące uprawiania sportu).

more…

poniedziałek, maj 30th, 2011 | Author: Kris


Masz przed sobą udoskonalone (poprawione i rozszerzone) drugie wydanie książki „Wywieranie wpływu na siebie”, która w pierwszej wersji sprzedana została w kilkunastu tysiącach egzemplarzy. Publikacja jest swego rodzaju zapisem sesji szkoleniowej, podczas której jest czas na teoretyczny wykład i na praktyczny trening, który da pomysł na to jak się zmienić.

Książka jest dla wszystkich którzy:

 • chcą awansować,
 • chcą otworzyć własne firmy,
 • chcą zwiększyć efekty swoich działań w obecnej pracy,
 • chcą zmienić swoje negatywne nawyki,
 • chcą pozbyć się nałogów,
 • chcą zadbać o swoją kondycję
Autor publikacji – Arkadiusz Bednarski – pokaże Ci, w jaki sposób możesz sam „wystawiać sobie marchewkę na kiju” i pokonywać przeszkody, które stają na drodze do ich mniejszych i większych celów. Podpowie Ci, jak rozprawić się z lenistwem, skąd ono się bierze, wytłumaczy, że nie jest ono niczym złym. Wyjaśni, co zrobić, aby wreszcie zacząć DZIAŁAĆ.


Już 7 czerwca będzie miała premierę publikacja “Nauka szczęścia”.Dzięki publikacji Twoi Klienci będą mogli poznać sprawdzone i naukowo potwierdzone metody by być bardziej szczęśliwym, a także zapoznać się z technikami wykorzystywanymi w coachingu europejskim. Poradnik podejmuje tematykę szczęścia w sposób niecodzienny, a mianowicie opierając się o naukowe metody. Opisuje sposoby, które mogą im pomóc w drodze do ich odwiecznego celu.

more…

poniedziałek, maj 23rd, 2011 | Author: Kris

800 000–1 500 000 zł – tyle możesz zyskać na planowaniu finansów osobistych!
Zapewne przydałaby Ci się taka kwota. Dlaczego planowanie finansów osobistych jest ważne i jak to możliwe, że aż o tak dużych pieniądzach rozmawiamy? Z obserwacji dra Andrzeja Fesnaka, autora książki, doradcy finansowego EFC®, z relacji uczestników jego kursów, seminariów i szkoleń, z opowiadań innych doradców finansowych wynika, że:

Członkowie przeciętnej rodziny, której dochód wynosi 3000–5000 zł, tracą razem 800 000–1 500 000 zł w ciągu całego życia. Dlaczego tak jest? To oczywiste! Ta kwota to suma:

 • przepłaconych podatków,
 • przepłaconych odsetek,
 • kar finansowych,
 • nieodzyskanych odsetek od kredytów,
 • niezrealizowanych zysków z powodu błędnych decyzji finansowych.
Dzięki planowi finansowemu możesz te pieniądze po prostu mieć! Wystarczy, że poświęcą trochę czasu na zapoznanie się z tym, jak to zrobić. Zdobędziesz praktyczną wiedzą o tym, co konkretnie robić i jak działać, aby zarobione przez nich pieniądze (bez względu na ich ilość) nie przeciekały Ci przez palce ani się nie marnowały! Poznają gotowy plan finansowy, który naprawdę się sprawdza i pozwala na DZIAŁANIE.

Warto także wspomnieć, że jeśli sam nie planujesz swojego finansowego życia, to inni planują swoje życie i swoje sprawy przy ich pomocy. Inni korzystają z ich siły nabywczej i ich pieniędzy.

Już 30 maja będzie miała premierę publikacja “Wywieranie wpływu na siebie”. Książka jest połączeniem teorii z praktyką. Dlatego oprócz wiedzy teoretycznej zawiera kilkanaście ćwiczeń. Tematyka dotyczy zarówno rozwoju osobistego na poziomie psychicznym, jak i fizycznym. Ta książka jest czymś na kształt indywidualnego szkolenia, które wpłynie pozytywnie na życie zawodowe i osobiste, dostarczając motywacji, dzięki czemu czytelnicy będą mogli awansować, otworzyć własne firmy, zwiększyć efekty swoich działań w obecnej pracy, zmienić swoje negatywne nawyki, pozbyć się nałogów, zacząć dbać o swoje zdrowie i kondycję.

czwartek, maj 19th, 2011 | Author: Kris

Możliwe, że ten artykuł zainteresował Cię z osobistych powodów: walczysz z chorobą lub też towarzyszysz komuś, kto taką niełatwą walkę prowadzi. Być może z kolei interesujesz się medycyną i możliwościami człowieka. Niezależnie od tego, w jakim celu szukasz wiedzy o chorobie nowotworowej - będzie ona niepełna bez informacji od ludzi, którzy tę walkę wygrali.

Wyleczenie nowotworu - to, co w obiegowej opinii zdaje się niemożliwe, wcale takie nie jest. Marek Kidziński, autor książki Jak w 90 dni pokonałem raka?, dokonał tego w ciągu niezwykle krótkiego czasu. Stworzył oraz przetestował na sobie (z sukcesem) metodę walki z chorobą.

Audiobook Jak w 90 dni pokonałem raka? to szczegółowy opis postępowania, które  zadecydowało o wyzdrowieniu autora. To też również osobisty zapis przeżyć chorego i jego rodziny podczas trudnej walki z nowotworem złośliwym. Dzięki tej publikacji zrozumiesz, co jest przyczyną raka, jak można mu zapobiegać i jak z nim walczyć, gdy się pojawi. Zobacz.

Oto niektóre opinie osób, które zapoznały się z tą publikacją:


To wiedza, jakimi metodami można zwalczać dzisiaj chorobę nowotworową i najważniejsze - żeby nigdy się nie poddawać.


Prawdziwa relacja z życia (…) poparta rzetelną wiedzą na temat.

Myślę, że wielu rodzinom historia ta pomoże w walce z ciężką chorobą, (…) pozwoli myśleć, że rak nie musi oznaczać wyroku.

Takich opinii jest o wiele więcej. Wszyscy odbiorcy, dzięki tej szczerze opowiedzianej historii,  przekonali się, że człowiek (jeśli tylko zechce) może pomóc samemu sobie. Ważne jest, by się nie poddawać i szukać nowych dróg radzenia sobie z rakiem. Skorzystaj z tej szansy. Może ta pokazana w Jak w 90 dni pokonałem raka?” okaże się dla Ciebie ważna.

środa, maj 11th, 2011 | Author: Kris

Książka „Ceny akcji. Kiedy rosną i dlaczego spadają?” jest skierowana do osób chcących zacząć efektywnie budować kolumnę aktywów. Zawiera wiele podstawowych informacji, jak np. klasyczna analiza techniczna czy historia GPW.

Główny zakres tematyczny książki wykracza daleko poza giełdowy elementarz. Treść dotyczy przede wszystkim

PRAKTYCZNYCH zagadnień, bez powielania powszechnej wiedzy. Ukazuje specyficzne zachowania rynków, pokazując, jak    realnie można zarabiać szybko, rozważnie i konsekwentnie.

Autorem książki jest Wiktor Moskalewicz, od kilku lat obecny na polskiej GPW jako niezależny inwestor. Na co dzień, jako specjalista, zajmuje się prowadzeniem serwisu internetowego dotyczącego krajowych akcji. Publikacja ta jest wynikiem jego bogatego doświadczenia na rynku finansów i ma solidne oparcie w realnych giełdowych wydarzeniach ostatnich lat.
Po zakończeniu lektury książki Ceny akcji będziesz zdolny do tego, aby między innymi:

Samodzielnie i prawidłowo wybierać akcje do zakupu.
Kupować walory w odpowiednim momencie i po odpowiedniej cenie.
Samodzielnie decydować o horyzoncie trwania inwestycji.

Książka Ceny akcji jest przede wszystkim dla ludzi, którzy:

chcą zacząć efektywnie budować swoje aktywa,
chcą zapoznać się z tematyką finansów.

more…

czwartek, maj 05th, 2011 | Author: Kris
Publikacja z serii “Bogaty Polak, biedny Polak” uświadomi Ci, jak myśli bogaty i biedny człowiek. Jest ona bardzo mocno osadzona w polskich realiach – zatem nie będziesz musiał szukać daleko, aby porównać przykłady. Dodatkowo po przeczytaniu  Tej publikacji uświadomisz sobie swój rzeczywisty sposób myślenia… i konieczność dokonania w nim zmian. Każdy pomysł, jaki znajdziesz w tym poradniku, został sprawdzony. Autor dzieli się swoim doświadczeniem życiowym i wiedzą na temat pieniędzy widzianych z bardzo różnych perspektyw. Wiedza, którą zyskasz dzięki tej książce, pomoże Ci zarabiać pieniądze, ale przede wszystkim mądrze nimi zarządzać.

Warto także wspomnieć , że publikacja ta odpowie Ci na pytania:
 • jak swoją drogę do zamożności zaczynali ludzie, którzy teraz są bogaci, i jak tego dokonali, żyjąc w Polsce?
 • z jakimi stereotypami do tej pory borykali się Polacy – zarówno ci biedni, jak i bogaci?
 • jaki jest skuteczny sposób na osiągnięcie sukcesu finansowego, który pozwoli Ci przestać martwić się o przyszłość Twoją i najbliższych?
 • jak przekształcić swoje pasje i zainteresowania w produkt, który przyniesie zysk?

Książka ta jest przede wszystkim ludzi, którzy:
 • chcą wiedzieć więcej o pieniądzach,
 • chcą mądrze nimi zarządzać,
 • chcą nauczyć się myśleć jak bogaci.

more…

wtorek, kwiecień 26th, 2011 | Author: Kris

Czym jest “Trening est”? To nic innego jak unikalny zapis legendarnej terapii est, która w niezwykły sposób może odmienić  Twoje życie. Publikacja pokaże Ci, w jaki sposób dotrzeć i zmienić podświadome blokady i przekonania ograniczające samego siebie. Warto także wspomnieć, że dzięki niej będziesz w stanie wykrystalizować  życiowe cele i pewnie zacząć je realizować.

Trening est przez 13 lat dostępności przeszło bezpośrednio prawie pół miliona osób (w tym takie osoby jak Jeff Bridges, Robert Kyosaki, Mike Oldfield, Cher, Diana Ross i wielu, wielu innych), zaś kolejne 2 miliony miało styczność z programem dzięki specjalnym warsztatom, seminariom i wydarzeniom organizowanym przez Twórcę, Wernera Erharda.

“Trening est” jest przede wszystkim dla ludzi, którzy:
 • szukają czegoś nowego, co zelektryzuje ich życie,
 • chcą poznać swoje JA, zaprzyjaźnić się z nim i zacząć w pełni akceptować SIEBIE,
 • chcą poznać prawdę, dlaczego szkolenie est zostało zawieszone w latach 80.more…

czwartek, kwiecień 21st, 2011 | Author: Kris

Z okazji Świąt Wielkanocnych

życzymy Państwu wiosennego optymizmu

oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym

Administrator eBooki For You

Category: eBooki  | Leave a Comment
środa, kwiecień 20th, 2011 | Author: Kris

Publikacja “Słomiana motywacja” pokaże Ci, jak znaleźć siły, odwagę i energię do tego, aby pomimo napotkanych trudności nie poddać się i kontynuować batalię z żywiołem, jakim jest głos w naszej głowie, mówiący „Nie chce mi się” , „Nie nadaję się do tego” czy „Co powiedzą ludzie?”. Dodatkowo książka da Ci możliwość poznania i zastosowania skutecznego narzędzia, które sprawi, że słomiana motywacja stanie się nieprzyjemnym wspomnieniem. Warto także wspomnieć, że poznasz skuteczny system, nakierowany na osiągnięcie celu za pomocą codziennego działania.
“Słomiana motywacja” jest przede wszystkim dla ludzi, którzy:
 • działają na pół gwizdka, nie bardzo wiedząc dlaczego,
 • chętnie odkładają coś na później,
 • szybko się męczą, tracąc energię i zapał,
 • czują, że stać je w życiu na więcej, tylko nie wiedzą, jak się do tego zabrać,
 • porzucili, a chcieliby odświeżyć swoje marzenia i zacząć je wreszcie realizować,
 • chcą się ROZWIJAĆ, aby osiągać coraz częściej mniejsze i większe sukcesy.

more…

wtorek, kwiecień 12th, 2011 | Author: Kris

“Ja, czyli jak zmienić siebie” to kolejna publikacja znanego i szanowanego w dziedzinie rozwoju osobistego autora, Tadeusza Niwińskiego. Publikacja (w wersji ebook lub audiobook) pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na dręczące Cię pytania egzystencjalne. Jest swego rodzaju rewolucją w myśleniu o sobie. Warto także wspomnieć, że pomoże Ci odnaleźć swoje miejsce na świecie, zrozumieć prawa nim rządzące, zniszczy schematy, programy, wg. których żyjesz. Dodatkowo publikacja uwolni Twój potencjał i inspiracje.

“Ja, czyli jak zmienić siebie” jest przede wszystkim dla osób, które:
 • są młodzi, wkraczają w dorosłe życie i chcą się dowiedzieć, jak sobie w nim poradzić,
 • są dorośli, czują, że stać ich na więcej,
 • szukają inspiracji i motywacji do działania.more…